29-07-2021 20:30:00

CHP Beşiktaş'tan Edebiyat, Kitap ve Plak Festivali'ne ziyaret

CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Gözde Fil, İlçe Sekreteri Ali Can Şen, Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gazi Öz ve ilçe üyesi Nasrullah Sevinçle Beşiktaş Belediye Meclis üyesi Fahrettin Çırak da ziyaretçiler arasındaydı.
CHP Beşiktaş'tan Edebiyat, Kitap ve Plak Festivali'ne ziyaret

Beşiktaş Belediyesi, kitap ve sanatseverleri bir araya getirecek anlamlı bir festivale daha ev sahipliği yapıyor. Beşiktaş Belediyesi’nin gerçekleştireceği EdebiyatKitap ve Plak Festivali, kapılarını Barbaros Meydanı’nda ziyaretçilerine açtı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, komşularını da festivale davet etti.

Pandemi nedeniyle zorlu bir süreçten geçen yayınevlerine maddi ve manevi destek sunmak isteyen Beşiktaş Belediyesi, komşularını kitapçılarla buluşturmaya devam ediyor. Barbaros Meydanı’nda kapılarını ziyaretçilere açan Beşiktaş Belediyesi’nin Edebiyat Kitap ve Plak Festivali’nde 29 yayınevi ve 8 sahaf(plakçı) yer alıyor. Plakların nostajik bir hava estirdiği festivalde yayınevleri, kitapseverlerle buluştuğu için oldukça mutlu olduklarını ifade etti.

Festivalin ziyaretçileri arasında CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Gözde Fil, İlçe Sekreteri Ali Can Şen, Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gazi Öz ve ilçe üyesi Nasrullah Sevinç de vardı. Beşiktaş Belediye Meclis üyesi Fahrettin Çırak da festivalin ziyaretçileri arasındaydı.

Beşiktaş Kitap festivali

  •   Etiket
  •   Kaynak UlusalAjans

  YORUMLAR

0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
YUKARI